laptop.watch

Lenovo IdeaPad 330S-15ARR pret Dell Inspiron 7375 2-in-1

Abas atjaunoto datoru cenas, abas cenu vēstures un fakti, ko neviens veikals nenorāda. Viena lapa, abi portatīvie datori.

Lenovo IdeaPad 330S-15ARR

€185

2 piedāvājumi no veikaliem, kam sekojam

Dell Inspiron 7375 2-in-1

€181

1 piedāvājums no veikaliem, kam sekojam

Dell Inspiron 7375 2-in-1 šodien ir par €5 lētāks, 3% zem otra.

Laikā tās 3 dienas no pēdējām 90, kad abi bija pārdošanā Dell Inspiron 7375 2-in-1 bija lētākais 3 no 3 dienām, par €4 līdz €4, un abi palika pietiekami tuvu, lai abas cenas būtu godīgas.

Atšķiras gan RAM, gan ekrāns.

Cenu vēsture: zemākā cena, ko redzējām katru nedēļu

  • Lenovo IdeaPad 330S-15ARR€179 tagad
  • Dell Inspiron 7375 2-in-1€174 tagad

Nedēļa no 19 October 2026

Lenovo IdeaPad 330S-15ARROnline Used Laptops
€179
Dell Inspiron 7375 2-in-1Online Used Laptops
€174
A break in a line is a week nobody had one. A price we saw, never a price anyone paid.
Every week, as a table
WeekLenovo IdeaPad 330S-15ARRDell Inspiron 7375 2-in-1
24 August 2026€287
31 August 2026€287
7 September 2026€287
14 September 2026€287
21 September 2026€279
28 September 2026€279
5 October 2026€279
12 October 2026€179
19 October 2026€179€174

Kas tos atšķir

Neviens veikals to nenorāda. Mēs to uzzinājām paši, un mēs sakām, kad.

FaktsLenovo IdeaPad 330S-15ARRDell Inspiron 7375 2-in-1
Linux atbalstsLinux runs on this laptop, with something not working.

“Do not use screen lock or system suspend and you will most likely never have a freeze again!”askubuntu.com, pārbaudīts 7 September 2026.

Linux runs on this laptop, with something not working.

“1. When close de laptop (suspend) and open again, the network not work (I restart the service and restart de networkmanager but no funct), you know something abuot this??”gottahavacuppamocha.com, pārbaudīts 23 October 2026.

Ielodēta RAMneviens to vēl nav publicējisThe RAM can be upgraded.

“Slots Two SODIMM slots”dl.dell.com, pārbaudīts 23 October 2026.

Ekrāna kvalitāteReviewers rate this screen well.

“Its matte IPS display scores well for its stable viewing angles and great contrast ratio too.”notebookcheck.net, pārbaudīts 7 September 2026.

Reviewers rate this screen poorly.

“While sharp, the Inspiron 13 7000's 13.3-inch touch-screen display is let down by dull colors and a poor maximum-brightness setting.”laptopmag.com, pārbaudīts 23 October 2026.

Lenovo IdeaPad 330S-15ARR un Dell Inspiron 7375 2-in-1Lenovo IdeaPad 330S-15ARR un Dell Inspiron 7375 2-in-1 katram ir sava lapa.